  • Mfr # WRS4-54-2136SS
  • Zoro # G616531988
Overall Width
21 in
Overall Depth
54 in
Overall Height
36 in
Color
Stainless
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WRS4-54-2136SS
Overall Width
21 in
Overall Depth
54 in
Overall Height
36 in