  • Mfr # WRS4-54-2148SS
  • Zoro # G516531859
400-600 lb
Color
Stainless
Overall Width
21 in
Overall Depth
54 in
Overall Height
48 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WRS4-54-2148SS
Overall Width
21 in
Overall Depth
54 in
Overall Height
48 in