  • Mfr # WRS4-54-2472SS
  • Zoro # G916531688
/ea
See details
Overall Depth
54 in
Overall Height
72 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WRS4-54-2472SS
Overall Depth
54 in
Overall Height
72 in
Overall Width
24 in