  • Mfr # WRS4-63-1854SS
  • Zoro # G216532637
/ea
See details
Key Features
Overall Depth
63 in
Overall Height
54 in
Overall Width
18 in
Shelving Material
Stainless Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WRS4-63-1854SS
Overall Depth
63 in
Overall Height
54 in
Overall Width
18 in