  • Mfr # WRS4-63-1872SS
  • Zoro # G216532552
Overall Depth
63 in
4
Shelving Material
Stainless Steel
Overall Height
72 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WRS4-63-1872SS
Overall Depth
63 in
Overall Height
72 in
Overall Width
18 in