  • Mfr # WRS4-74-2130SS
  • Zoro # G416532284
/ea
See details
Overall Width
21 in
Load Capacity
400-600 lb
Color
Stainless
Overall Depth
74 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WRS4-74-2130SS
Overall Width
21 in
Overall Depth
74 in
Overall Height
30 in