  • Mfr # WRS4-86-1454SS
  • Zoro # G316532490
/ea
Key Features
Number of Shelves
4
Shelving Material
Stainless Steel
Overall Depth
86 in
Color
Stainless
Overall Width
14 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
WRS4-86-1454SS
Country of Origin
China
Dimensions
Overall Depth
86 in
Overall Width
14 in
Overall Height
54 in