  • Mfr # WRS4-86-1824SS
  • Zoro # G916532524
/ea
See details
Key Features
Load Capacity
400-600 lb
Overall Width
18 in
Color
Stainless
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WRS4-86-1824SS
Overall Width
18 in
Overall Depth
86 in
Overall Height
24 in