  • Mfr # WRS4-86-1842SS
  • Zoro # G316532476
Stainless Steel
Load Capacity
400-600 lb
Overall Depth
86 in
Overall Height
42 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WRS4-86-1842SS
Overall Depth
86 in
Overall Height
42 in
Overall Width
18 in