  • Mfr # WRS4-86-1854SS
  • Zoro # G216532408
4
Load Capacity
400-600 lb
Overall Width
18 in
Overall Height
54 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WRS4-86-1854SS
Overall Width
18 in
Overall Height
54 in
Overall Depth
86 in