  • Mfr # WRS4-86-2148SS
  • Zoro # G816532426
Overall Depth
86 in
Load Capacity
400-600 lb
Shelving Material
Stainless Steel
Color
Stainless
Overall Height
48 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WRS4-86-2148SS
Overall Depth
86 in
Overall Height
48 in
Overall Width
21 in