  • Mfr # WRSAD5-54-1448SS
  • Zoro # G316531905
/ea
See details
Key Features
Overall Depth
54 in
Number of Shelves
5
400-600 lb
Color
Stainless
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WRSAD5-54-1448SS
Overall Depth
54 in
Overall Width
14 in
Overall Height
48 in