  • Mfr # WRSAD5-63-1454SS
  • Zoro # G516532016
/ea
Key Features
Number of Shelves
5
Overall Depth
63 in
Overall Height
54 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WRSAD5-63-1454SS
Overall Depth
63 in
Overall Height
54 in
Overall Width
14 in