  • Mfr # WRSAD5-74-1472SS
  • Zoro # G916532630
/ea
Key Features
Number of Shelves
5
Overall Depth
74 in
Overall Width
14 in
Color
Stainless
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WRSAD5-74-1472SS
Overall Depth
74 in
Overall Width
14 in
Overall Height
72 in