  • Mfr # WRSAD5-74-1836SS
  • Zoro # G016532585
/ea
Key Features
Number of Shelves
5
Overall Width
18 in
Color
Stainless
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WRSAD5-74-1836SS
Overall Width
18 in
Overall Depth
74 in
Overall Height
36 in