  • Mfr # WRSAD5-86-1836SS
  • Zoro # G516532177
Overall Width
18 in
Overall Depth
86 in
Overall Height
36 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WRSAD5-86-1836SS
Overall Width
18 in
Overall Depth
86 in
Overall Height
36 in