  • Mfr # WRS5-54-1460SS
  • Zoro # G116532164
/ea
See details
5
Load Capacity
400-600 lb
Overall Width
14 in
Overall Height
60 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WRS5-54-1460SS
Overall Width
14 in
Overall Height
60 in
Overall Depth
54 in