  • Mfr # WRS5-54-1472SS
  • Zoro # G516532238
Stainless Steel
Load Capacity
400-600 lb
Overall Depth
54 in
Overall Width
14 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WRS5-54-1472SS
Overall Depth
54 in
Overall Width
14 in
Overall Height
72 in