  • Mfr # WRS5-54-2142SS
  • Zoro # G516532504
/ea
See details
Overall Depth
54 in
Load Capacity
400-600 lb
Overall Width
21 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WRS5-54-2142SS
Overall Depth
54 in
Overall Width
21 in
Overall Height
42 in