  • Mfr # WRS5-54-2430SS
  • Zoro # G016532370
Overall Height
30 in
Shelving Material
Stainless Steel
Color
Stainless
Overall Depth
54 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WRS5-54-2430SS
Overall Height
30 in
Overall Depth
54 in
Overall Width
24 in