  • Mfr # WRS5-54-2436SS
  • Zoro # G116532430
/ea
See details
Key Features
Load Capacity
400-600 lb
Overall Depth
54 in
Number of Shelves
5
Color
Stainless
Overall Height
36 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WRS5-54-2436SS
Overall Depth
54 in
Overall Height
36 in
Overall Width
24 in