  • Mfr # WRS5-63-1860SS
  • Zoro # G216532187
/ea
See details
Key Features
Overall Depth
63 in
Overall Height
60 in
Overall Width
18 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WRS5-63-1860SS
Overall Depth
63 in
Overall Height
60 in
Overall Width
18 in