  • Mfr # WRS5-63-2124SS
  • Zoro # G316532155
/ea
See details
Overall Depth
63 in
Stainless Steel
Color
Stainless
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WRS5-63-2124SS
Overall Depth
63 in
Overall Width
21 in
Overall Height
24 in