  • Mfr # WRS5-63-2430SS
  • Zoro # G616532602
Overall Depth
63 in
Overall Height
30 in
Color
Stainless
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WRS5-63-2430SS
Overall Depth
63 in
Overall Height
30 in
Overall Width
24 in