  • Mfr # WRS5-74-1436SS
  • Zoro # G416532451
/ea
See details
Key Features
Load Capacity
400-600 lb
Overall Depth
74 in
Color
Stainless
Shelving Material
Stainless Steel
Number of Shelves
5
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
WRS5-74-1436SS
Country of Origin
China
Dimensions
Overall Depth
74 in
Overall Width
14 in
Overall Height
36 in