  • Mfr # WRS5-74-1836SS
  • Zoro # G716532687
Overall Height
36 in
5
Color
Stainless
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WRS5-74-1836SS
Overall Height
36 in
Overall Depth
74 in
Overall Width
18 in