  • Mfr # WRS5-74-2124SS
  • Zoro # G516532740
/ea
See details
Overall Depth
74 in
Overall Width
21 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WRS5-74-2124SS
Overall Depth
74 in
Overall Width
21 in
Overall Height
24 in