  • Mfr # WRS5-86-1836SS
  • Zoro # G716532731
/ea
Key Features
Number of Shelves
5
Overall Depth
86 in
Color
Stainless
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WRS5-86-1836SS
Overall Depth
86 in
Overall Height
36 in
Overall Width
18 in