  • Mfr # WRS5-86-2142SS
  • Zoro # G216532729
400-600 lb
Color
Stainless
Overall Depth
86 in
Overall Height
42 in
Overall Width
21 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WRS5-86-2142SS
Overall Depth
86 in
Overall Height
42 in
Overall Width
21 in