  • Mfr # WRS5-86-2160SS
  • Zoro # G916532715
/ea
See details
Key Features
Number of Shelves
5
Overall Depth
86 in
Overall Width
21 in
Overall Height
60 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WRS5-86-2160SS
Overall Depth
86 in
Overall Width
21 in
Overall Height
60 in