  • Mfr # WRS5-86-2436SS
  • Zoro # G416532727
Stainless Steel
Number of Shelves
5
Overall Depth
86 in
Overall Height
36 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WRS5-86-2436SS
Overall Depth
86 in
Overall Height
36 in
Overall Width
24 in