  • Mfr # WRS5-86-2442SS
  • Zoro # G816532754
/ea
See details
Key Features
Overall Depth
86 in
Shelving Material
Stainless Steel
Color
Stainless
Number of Shelves
5
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WRS5-86-2442SS
Overall Depth
86 in
Overall Width
24 in
Overall Height
42 in