  • Mfr # WRSAD4-63-2436SS
  • Zoro # G416531669
/ea
See details
Key Features
Color
Stainless
Number of Shelves
4
Overall Depth
63 in
Overall Width
24 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WRSAD4-63-2436SS
Overall Depth
63 in
Overall Width
24 in
Overall Height
36 in