  • Mfr # WRS4-74-2460SS
  • Zoro # G716532564
Overall Depth
74 in
Overall Width
24 in
Overall Height
60 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WRS4-74-2460SS
Overall Depth
74 in
Overall Width
24 in
Overall Height
60 in