  • Mfr # QSC-36S-38RD
  • Zoro # G416534165
/ea
See details
Key Features
Overall Depth
72 in
Number of Bins
38
Load Capacity
800 lb
Number of Shelves
3
Overall Width
36 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
QSC-36S-38RD
Country of Origin
United States
Dimensions
Overall Depth
72 in
Overall Width
36 in
Overall Height
24 in