  • Mfr # AD54-1424BK
  • Zoro # G316528844
Number of Shelves
4
Material
Carbon Steel
Color
Epoxy Coated, Black
Load Capacity
600-800 lb
Overall Height
54 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
AD54-1424BK
Overall Height
54 in
Length
24 in
Overall Width
14 in