  • Mfr # AD54-1436BK
  • Zoro # G316528639
/ea
Key Features
Color
Epoxy Coated, Black
Overall Width
14 in
Number of Shelves
4
Length
36 in
Load Capacity
600-800 lb
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
AD54-1436BK
Overall Width
14 in
Length
36 in
Overall Height
54 in