  • Mfr # AD54-1442BK
  • Zoro # G716528963
/ea
Key Features
Load Capacity
600-800 lb
Number of Shelves
4
Overall Height
54 in
Overall Width
14 in
Length
42 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD54-1442BK
Overall Height
54 in
Overall Width
14 in
Length
42 in