  • Mfr # AD54-2142BK
  • Zoro # G216526964
/ea
See details
Key Features
Number of Shelves
4
Load Capacity
600-800 lb
Color
Epoxy Coated, Black
Material
Carbon Steel
Overall Width
21 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
AD54-2142BK
Overall Width
21 in
Overall Height
54 in
Length
42 in