  • Mfr # AD63-1242BK
  • Zoro # G116529409
/ea
Key Features
Load Capacity
600-800 lb
Number of Shelves
4
Length
42 in
Overall Height
63 in
Color
Epoxy Coated, Black
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD63-1242BK
Dimensions
Length
42 in
Overall Height
63 in
Overall Width
12 in