  • Mfr # AD63-3042BK
  • Zoro # G516528620
/ea
See details
Key Features
Number of Shelves
4
Load Capacity
600-800 lb
Length
42 in
Material
Carbon Steel
Overall Height
63 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD63-3042BK
Dimensions
Length
42 in
Overall Height
63 in
Overall Width
30 in