  • Mfr # AD74-1242BK
  • Zoro # G716530157
/ea
Key Features
Overall Height
74 in
Length
42 in
Number of Shelves
4
Material
Carbon Steel
Load Capacity
600-800 lb
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
AD74-1242BK
Country of Origin
China
Dimensions
Overall Height
74 in
Length
42 in
Overall Width
12 in