  • Mfr # AD74-1854BK
  • Zoro # G516527739
Number of Shelves
4
Load Capacity
600-800 lb
Color
Epoxy Coated, Black
Material
Carbon Steel
Overall Width
18 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD74-1854BK
Overall Width
18 in
Overall Height
74 in
Length
54 in