  • Mfr # AD74-2142BK
  • Zoro # G416528089
Number of Shelves
4
Overall Height
74 in
Overall Width
21 in
Length
42 in
Load Capacity
600-800 lb
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD74-2142BK
Overall Height
74 in
Overall Width
21 in
Length
42 in