  • Mfr # AD74-3060BK
  • Zoro # G216530107
/ea
See details
Key Features
Number of Shelves
4
Material
Carbon Steel
Length
60 in
Color
Epoxy Coated, Black
Load Capacity
600-800 lb
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD74-3060BK
Dimensions
Length
60 in
Overall Width
30 in
Overall Height
74 in