  • Mfr # AD86-2124BK
  • Zoro # G916528237
/ea
See details
Key Features
Load Capacity
600-800 lb
Length
24 in
Color
Epoxy Coated, Black
Overall Height
86 in
Overall Width
21 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
AD86-2124BK
Country of Origin
China
Dimensions
Length
24 in
Overall Height
86 in
Overall Width
21 in