  • Mfr # AD86-2172BK
  • Zoro # G216529248
/ea
See details
Key Features
Load Capacity
600-800 lb
Color
Epoxy Coated, Black
Material
Carbon Steel
Length
72 in
Overall Width
21 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD86-2172BK
Length
72 in
Overall Width
21 in
Overall Height
86 in