  • Mfr # AD86-3060BK
  • Zoro # G016530505
Number of Shelves
4
Overall Width
30 in
Length
60 in
Overall Height
86 in
Load Capacity
600-800 lb
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
AD86-3060BK
Overall Width
30 in
Length
60 in
Overall Height
86 in