  • Mfr # AD86-3072BK
  • Zoro # G716530935
Overall Height
86 in
Overall Width
30 in
Material
Carbon Steel
Number of Shelves
4
Length
72 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD86-3072BK
Overall Height
86 in
Overall Width
30 in
Length
72 in