  • Mfr # AD54-2472GY
  • Zoro # G116528013
/ea
See details
Key Features
Color
Epoxy coated, Gray
Overall Width
24 in
Overall Height
54 in
Material
Carbon Steel
Length
72 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
AD54-2472GY
Overall Width
24 in
Overall Height
54 in
Length
72 in